KONST / Litografier / Färglitografi 12746399
nr 1274 6399
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Gröna Lund". Signerad, numrerad 302/360. Signerad, daterad 2000. Motivet: 46x38 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:21:16
9/9 19:16:09
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö